Golf Dunakiliti | Official Website

SK

EN

Prehliadky kaštieľa

 

Radi pre vás zorganizujeme prehliadky romantického kaštieľa Princess Palace so sprievodcom, na ktoré si môžete vopred zarezervovať termín. Vyskúšajte si, aký bol život vo francúzskom barokovom štýle v najväčšej nádhere 18. storočia.

 

Dunakiliti oslávi už svoje 856. výročie v roku 2022. Už od roku 2010 si hrdo nesie titul „Humanitárne vysporiadanie”. Dedinku rozdeľuje Starý Dunaj, Mošonský Dunaj a ich meandrujúce potoky. Vytvárajú tak rozprávkový svet, ktorý si užijú nielen rybári, ale aj turisti túžiaci po divokých vodách. Vďaka tejto prírodnej nádhere sme sa v marci 2018 stali Natur Parkom Szigetköz.

 

Princess Palace je jednou z hlavných atrakcií nielen v Szigetköz, ale aj v Zlatom trojuholníku, ktorý navštevujú stovky turistov z mnohých krajín, vášniví golfisti, či ľudia, ktorí si chcú jednoducho oddýchnuť od hlučného mesta a každodenných povinností.

 

Ponúkame Vám eleganciu a nezabudnuteľný zážitok vďaka krásnemu zelenému prostrediu a 9-jamkovému golfovému ihrisku. Tajomné zákutia zámku poskytujú ideálne prostredie na stretnutia s príjemným posedením a krásnymi terasami. Jeho výnimočnosť potvrdzuje aj to, že ho v minulosti navštívili také významné osobnosti ako Dr. Otto Habsburg, Jose Carreras, Dr. Oetker, Michal Kováč – bývalý prezident Slovenska, Sándor Friderikusz a mnohí ďalší.

 

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo – +421 903 227 001 alebo  nám napíšte na e-mail golf@princesspalace.eu.

Radi sa s Vami spojíme a dohodneme si termín.