Prehliadky kaštieľa

 

Radi pre vás zorganizujeme prehliadky romantického kaštieľa Princess Palace so sprievodcom, na ktoré si môžete vopred zarezervovať termín. Vyskúšajte si, aký bol život vo francúzskom barokovom štýle v najväčšej nádhere 18. storočia.

 

Dunakiliti oslávi už svoje 856. výročie v roku 2022. Už od roku 2010 si hrdo nesie titul „Humanitárne vysporiadanie”. Dedinku rozdeľuje Starý Dunaj, Mošonský Dunaj a ich meandrujúce potoky. Vytvárajú tak rozprávkový svet, ktorý si užijú nielen rybári, ale aj turisti túžiaci po divokých vodách. Vďaka tejto prírodnej nádhere sme sa v marci 2018 stali Natur Parkom Szigetköz.

 

Princess Palace je jednou z hlavných atrakcií nielen v Szigetköz, ale aj v Zlatom trojuholníku, ktorý navštevujú stovky turistov z mnohých krajín, vášniví golfisti, či ľudia, ktorí si chcú jednoducho oddýchnuť od hlučného mesta a každodenných povinností.

 

Ponúkame Vám eleganciu a nezabudnuteľný zážitok vďaka krásnemu zelenému prostrediu a 9-jamkovému golfovému ihrisku. Tajomné zákutia zámku poskytujú ideálne prostredie na stretnutia s príjemným posedením a krásnymi terasami. Jeho výnimočnosť potvrdzuje aj to, že ho v minulosti navštívili také významné osobnosti ako Dr. Otto Habsburg, Jose Carreras, Dr. Oetker, Michal Kováč – bývalý prezident Slovenska, Sándor Friderikusz a mnohí ďalší.

 

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo – +421 903 227 001 alebo  nám napíšte na e-mail golf@princesspalace.eu.

Radi sa s Vami spojíme a dohodneme si termín.