Princess Palace & Golf

Add Your Heading Text Here

Golf v regióne Szigetköz

9-jamkové golfové ihrisko

Okolo novopostaveného kaštieľa v barokovom štýle bolo vybudované 9-jamkové golfové ihrisko s PAR 32. Ide o ihrisko parkového typu, ktoré pozostáva z piatich 4-párových a štyroch 3-párových jamiek, celková dĺžka je 1.815 metrov. Na jeseň 2021 a jar 2022 prebehla rekonštrukcia ihriska – výmena pieskov v bunkroch, oprava nefunkčnej závlahy, úprava fervejí a grínov.

Ihrisko je vhodné tak pre začínajúcich, ako aj pokročilých golfistov. K dispozícii sú i cvičné plochy určené na rozvoj golfových zručností: driving range s desiatimi odpaliskami, puttovací green a niekoľko sto metrov štvorcových pre tréning čipovania a hry z pieskových bunkrov.

V máji bolo ihrisko znovu prenormované a spĺňa všetky parametre na organizovanie golfových turnajov na 9 a 18 jamiek.

Súčasťou ihriska je i Club house, kde si pred hrou a po hre môžete v príjemnom prostredí oddýchnuť a dopriať alko a nealko nápoje, kávu, čaj a ľahké jedlo.

 

Ako sa k nám dostanete?

Nachádzame sa iba 25 km od Bratislavy, autom cesta trvá iba cca 25 min. Môžete si zvoliť cestu po diaľnici a odbočiť priamo za hranicami do Maďarska na Rajku, alebo ísť cez Rusovce. Zo smeru Senec resp. Šamorín môžete využiť Lužný most.